Tıklayınız.

Chatdefteri.com, Dene Yaşa ve FARK ET!


smiley Sohbet'e Başla!

Chat Siteleri

5 Ekim 2018, Cuma Kategori: Chat Muhabbet Sohbet 758 0

Chat siteleri insanların birbirleriyle sohbet etmesi amacıyla kurulmuş olan sitelerdir. Bu sitelere giren insanlar günlük hayatlarındaki stresten biraz olsun uzaklaşmak amacıyla sohbet etme ihtiyacı duyarlar. Ne yazık ki bunun sonucu çoğu zaman hüsran olmaktadır. Çünkü sohbet siteleri genelde sohbet amaçlı kullanılmamaktadır. Ayrıca gerçek olmayan profillerle dolu olan bu siteler yüzünden insanlar sohbet sitelerinden uzak durmak zorunda hissetmektedir. En merak edilen şey gerçekten adam gibi sohbet edilecek bir site olup olmadığıdır. Sizlere bu yazıda gerçekten tam olarak doğru yerde olduğunuzu söyleyebilirim. Eski sohbet sitelerinden sahte insanlarla dolu olan chat sitelerinden vazgeçin.

Sitemiz Hakkında

Sitemiz sizlerin güvenli ve güzel sohbetler kurabilmesi için tasarlanmıştır. Bu tasarım sonucunda beklentimiz ise herkesin mutlu ve huzurlu bir şekilde sohbet ortamını yaratmasıdır. Çeşitli sohbet alanlarımız ve özel mesajlar bölümü sayesinde mynet sohbet sayesinde istediğiniz herkese istediğiniz zaman yazabilirsiniz. Sitemiz üyelerinin de bildiği gibi tabi ki sizler için kurallarımız mevcuttur. Özgür bir biçimde sohbet edebilirsiniz ancak karşıdaki kişinin özgürlüğünü kısıtlamamak şartıyla. Kurallarımızdan bahsedeceğiz fakat öncelik olarak sitemizde görev yapan teknik ekipten bahsedeceğim. Yılların yaşlandıramadığı teknik ekibimiz sohbet ortamını sürekli gözlemlemekte ve bazen sohbetlere dahil olmaktadır. Şikayetlerinizi yöneticilerimize anlık olarak iletebilirsiniz. Haklı olduğunuz durumlarda gereği yapılacaktır. Unutmayın ki her şey hoş ve sağlıklı bir ortam oluşturmak için yapılmaktadır.

Sitemiz Kuralları

Sitedeki sohbet ortamından ve güzelliklerinden bahsetmiştik. Ancak bu güzelliklere ulaşmak isteyen kullanıcılarımızın kurallara da uyması gerekmektedir. Sizlere ücretsiz bir sohbet ortamı sunuyoruz. Bu ortamda sizlerden uymanızı istediğimiz bazı kurallar var. Fakat bu kurallar o kadar zorlayıcı kurallar değil tıpkı sizin de istemeyeceğiniz şeyleri yapmamanız. Sitemizin katı olduğu en önemli kurallardan birisi hakarettir. Hakaret edilmesi durumunda yöneticilerimiz gereğini yapacaktır. Sonuç olarak bay bayan herkesin bulunduğu bu ortamda küfürler ve hakaretler bulunması kimseyi mutlu etmeyecektir. Sitemizde kesinlikle reklam yapılması yasaktır. Bunların haricinde niyetiniz sadece sohbet etmekse bu kısmı okumanıza bile gerek yok çünkü chat için en uygun yer olduğumuzu sizlere açık yüreklikle söylemekteyiz.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir