Tıklayınız.

Chatdefteri.com, Dene Yaşa ve FARK ET!


smiley Sohbet'e Başla!

Hakkımızda

Chatdefteri, Türkiye’de sohbet platformlarına yön verip, liderlik etmek ve kullanıcılarının kendilerini en rahat hissettikleri yer olabilmek amacı ile 2000 yılında yayın hayatına başlamıştır. Kuşakların beklentileri ve alışkanlıklarını anlayan ve tanıyan bir topluluk olarak,  yıllar boyunca ziyaretçilerimizle birlikte sohbet ettik, ettirdik.

İnsanların belirli kurallar dahilinde, birbirleri ile tanışabileceği, kaynaşabileceği, hem eğlenip hem de sohbet edebileceği bir topluluk oluşturma gayesi ile aradan geçen yıllarda kocaman bir aile olduk. Kuralların amacı, sohbet odaları içerisinde kaliteli, seviyeyi ve aile ortamını korumaktan öteye de gitmemektedir.

%100 Ücretsiz ve Kayıt Olma Zorunluluğu YOK

Standart sohbet sitelerinden olmaktansa, tüm ziyaretçilerin birbiri ile etkileşime geçebildiği sosyal bir ağ, bir topluluk olabilmek amacı ile yeni bir düzen yaratma ilkesini taşıyan Chatdefteri, sunduğu hizmette kullanıcılarından hiç bir ücret talep etmediği gibi, kayıt olma zorunluluğu da koşmamaktadır.

Dolayısı ile dilediğiniz bir rumuzu seçip, sohbete başlayarak, anonim biri olabilir, kendiniz paylaşmadığınız sürece de bilgilerinizin gizliliğini koruyabilirsiniz.

Binlerce insanı bir araya getiren, gerek Türkiye gerekse de Dünya’nın çeşitli noktalarında ki gurbetçileri buluşturan topluluğumuz ile ilgili istek, öneri ve şikayetleriniz için bize yazabilir, bu vesile ile de site yönetimi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçilerimizden gelecek geri bildirimleri önemsediğimizi hatırlatarak, kendimizi daha ileriye taşıyabilmemiz için önerilerinizi dinlemekten memnuniyet duyacağımızı da belirtmek isteriz.