Tıklayınız.

Chatdefteri.com, Dene Yaşa ve FARK ET!


smiley Sohbet'e Başla!

Canlı Sohbet Siteleri

8 Ekim 2018, Pazartesi Kategori: Chat Muhabbet Sohbet 709 0

Günümüzde Canlı Sohbet Siteleri

Sohbet siteleri geçmiş yıllarda büyük bir popülaritesi olan platformlardı. İnsanlar bu platformlara girdiklerinde günlük yaşantılarının hemen hemen bütün stresini atabiliyordu. Hangimiz hatırlamıyoruz ki mic almalar istek parçalar birbiriyle atışmalar küçük yarışmalar. Yani aramızda bu sitelere girmeyen yoktur. Ancak zaman geçtikçe bu siteler amaçlarından uzaklaşamaya aynı zamanda bitmeye başladı. Çeşitli sosyal ağların gelmesi çeşitli iletişim araçlarının çıkması ile bu siteler ikinci plana düştü. İkinci plana düşme mevzusuna gelecek olursak durum tam olarak şöyle insanlar zamanla sosyal ağ platformlarından kopup canlı sohbet sitelerine girmeyi denediler. Çünkü geçmişlerinde bu ortamda mutluydular ve bu ortamı sürekli arıyordular. İyi ama ne biliyorsunuz mutlu olduklarını diyebilirsiniz evet haklısınız mutsuz da olabilirler ama şunu iyi bilmelisiniz bu insanlar orada yeni insanlarla saniyeler içinde tanışıp dert ortağı olabiliyorlardı.

Sosyal Ağlar Mı Yoksa Burası Mı ?

Aslında bu sorunun cevabı çok açık bir şekilde belli. Sosyal ağlar standartlaşmış teknoloji ve para odaklı gelişen ve insanın insanla ilişkisini samimiyetle değil de parayla sağlayan platformlardır. Yıllar geçtikçe bu düzenin böyle gideceğini ve zamanla sosyal ağların insanları sömüreceğini hiç düşündünüz mü? Mesela ben olsam hemen şimdi ne olabileceğini düşünürdüm. Düşündüğünüze karşınıza şu çıkacak. Reklamla para kazanılmaz video paylaşmayla fotoğraf paylaşışıyla. Yani özete gelecek olursak sosyal ağlar içerisinde belirli bir eğitim görmekle bir devlet okulu arasında eğitim arasında ki fark çok da fazla bir fark değildir.

Sitemizle Sosyal Ağ Farkı

Sohbet sitesinde aynı anda binlerce insanla birlikte konuşabilir ve ortak bir chat yapabilirsiniz.  Bu ortak sohbet sırasında istediğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz ve sohbetinize biraz daha farklı bir eğlence katabilirsiniz. Tamam ama ben aynı anda yüzlerce binlerce kişiyle konuşmak zaten istemiyorum da diyebilirsiniz. Bu gibi bir durumda ise sadece sitede sohbet etmek istediğiniz kişilere yazabilir ve onlarla sohbet edebilirsiniz. Ayrıca bir sosyal medya hesabına resim paylaşmak, video izlemek veya benzeri etkinliklerle zaman geçirmek için giren insanlar var iken sohbet sitelerine giren insanlar sadece sohbet etmek için giriyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir