Sohbete Giriş

Sohbet ve Chat Odaları

Rahatca sohbet etmenin en iyi adresi!

ozel Haziran 4 2020

Türkiye’de Kaç Adet Sohbet Sitesi Var?

Öncelikler merhaba ziyaretçilerimiz, Türkiye sohbet siteleri olarak adlandırdığımız makalemizi umuyoruz ki okurken sıkılmazsınız. Sıkılacağınızı da düşündüğümüz için makalemizi oldukça kısa tutmaya özen göstereceğiz. Türkiye sohbet sitesi sektörü oldukça geniş yelpazeye sahiptir.

Bu sektörde rekabet oranı çok yüksek sizlere tam olarak sayı vermek mümkün değil sizlerin sadece google üzerinde görmüş olduğunuz sohbet ve chat siteleri harici binlerce site mevcuttur. Bu sitelerin kimi paralı, kimiyse sizlere parasız sohbet imkanı sunmaktadır. Dünya genelinde ise bu sayı kat kat fazlasıdır. Free chat olarak yabancı sohbet siteleri de oldukça çoktur bu sitelere de giriş yapabilirsiniz. Yabancı sohbet siteleri giriş yaptığınızda öncelikle bir yabancı dile sahip olmanız gerekiyor eğer sizde yabancı bil yok ise girdiğiniz yabancı chat sitesinde sadece izlemek ile yetinirsiniz. Örneğin ben 1998 yılında ilk sohbet ve chat siteleri ile tanıştım, tanıştığım ilk site ise EFnet adlı bir yabancı chat sitesiydi tabi o dönemler sadece chat’in ismini biliyorduk herhangi bir komut veya alt yapı bilgisine sahip değildir. Türkçe sohbet kanalı bulana kadar ak ile karayı seçtim diyebilirim 🙂 Yani size tavsiyemiz her zaman kendi bildiğiniz yol üzerinden gidin.

Yabancı Chat Sitelerine Nasıl Giriş Yaparım ?

Arkadaşlar yabancı chat sitelerine girmek oldukça basittir, google arama moturuna girerek free chat yazmanız yeterlidir. Üst satırlarda sizlere belirttiğimiz gibi bu sitelere giriş yapabilir ücretsiz sohbet edebilirsiniz. Ama öncelikle girmiş olduğunuz sitenin hangi ülkeye ait olduğunu keşfetmeniz gerekiyor. Bu keşifi sağladıktan sonra kendinize şu soruyu sormanız gerekiyor. Örneğin; Belçika sohbet sitesine giriş yaptıysanız kendininize şunu sorun öncelikle ” Almanca, Felemençe, Fransız’ca” dillerini biliyor muyum? Eğer biliyorsanız devam edin bilmiyorsanız hemen oradan uzaklaşın 🙂

Sevgili arkadaşlar umuyorum ki bu makalemizde sizlere kısa yoldan bir anlayış sağlamışısız dır. Sizlere şimdiden hoş sohbetler ve iyi eğlenceler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.