Tıklayınız.

Chatdefteri.com, Dene Yaşa ve FARK ET!


smiley Sohbet'e Başla!

Şahane Sohbet

15 Haziran 2020, Pazartesi Kategori: Chat Muhabbet Sohbet 906 0

Şahane bir sohbet sitesi için sizin şahane olmanıza gerek yok katılmış olduğunuz sohbet sitesi içersin de ki kullanıcıların bir araya gelerek şahane bir sohbet ortamı yaratmaları zaten kaçınılmazdır. Bu sohbet ortamına uyum sağlayarak kat ve kat olarak daha akıcı bir muhabbet ortamı kurulmasına sizlerde olanak sağlayan kişi ve kişilerden olacaksınız. Şahane kelimesinin Türkçe’mizde  çok alımlı, üstün nitelikli, çok güzel.anlamını taşımaktadır ve kökeni  farsçadan gelmektedir. Günümüzde bir çok Tv programlarında ve sosyal hayatımızda şahane olarak adlandırdığımız bir çok konu ve gündem olayları ile karşı karşıya kalıyoruz. Bu anlamda sizlere şahane kelimesinin gerçek anlamda sanal ortamda yaşatmayı hedefleyen ve içeride binlerce chat odalarını barındıran sohbet sitesiyiz.

Farsça Sohbet Yapabilir miyiz ?

Web sohbet sitemiz üzerinden farklı dil ve ırka sahip kişi ve kişilerle denk gelmeniz kaçınılmaz olacaktır. Farsça sohbet edebilmeniz için gerekli dili bilmeniz gerekmektedir. Aksine bu dil hakkında herhangi bir bilgiye ve okunuşa sahip değilseniz tabi ki yapamazsınız.

Türkçe’yi farsça dile çeviren bir uygulamanız mevcut mudur?

Aslında Google Play Store üzerinde hoş chat adı altında yayınlanan bir sohbet uygulamamız mevcurttur. Lakin bu uygulama içerisinde herhangi bir çevirici yazılım yer almamaktadır. Sizlere bunun kolay yolunu kısa yoldan anlatayım. Sohbet sitemizde yazdığınız cümle ve kelimeleri Google Translate‘ye kopyala yapıştır yaparak Türkçe cümlelerinizi farsçaya kolaylıkla çevirebilir bir nebzede olsa farsça chat yapmış olursunuz.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir