Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü

Sahitlik ederim ki Allah\'tan baska ilâh yoktur ve yine sahitlik ederim ki Muhammed O\'nun kulu ve rasûlüdür Tıklayınız.

Chatdefteri.com, Sizden Birileri.


smiley Sohbet'e Başla!

Güvenli Sohbet

15 Mayıs 2020, Cuma Kategori: Alem sohbet Chat Sohbet 243 1

Güvenli Sohbet Odalarına Hoş Geldiniz. Güven içerisinde bir sohbet etmek istemenin kolaylıklarını sizlere sunuyoruz. Resmi chat sitemiz üzerinde bir nebze güven konusu sizlerinde önemsemesi gereken bir konudur.

Sitemiz sizlerin güvenliği nedeniyle bir çok önlemler alınmıştır. Bu önlemler Argo/Reklam/Tel vb paylaşımlarımların yasaklanmasıdır. Geriye kalan ise sizlerin bir güven almasıdır. Sizlerde kesinlikle kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayınız. Sizlere şimdiden hoş sohbetler ve iyi eğlenceler dileriz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cool dedi ki:

Güzel bir açıklama olmuş bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum gerçekten güven veren bir chat sitesi inşallah başarılı bir şekilde devam edersiniz sohbet içine girdim ve yönetim ekibine baktım ciddi anlamda yıllarını bu sektöre adamış nickleri gördüm başta ircpolice olmak üzere rainman gibi isimlerin olması bana zaten ayrı bir güven verdi. ücretsiz sohbet hizmetini bizlere sunduğunuz için şimdiden sizlere teşekkür ederim. since 2002
by cool

error: Sağ Tık Error !!