Tıklayınız.

Chatdefteri.com, Dene Yaşa ve FARK ET!


smiley Sohbet'e Başla!

Gurbetçi Sohbet Siteleri

4 Temmuz 2020, Cumartesi Kategori: Chat Muhabbet Sohbet 894 0

Gurbetçi sohbet sitelerinin bu mevzu da en önemli etkeni ise her çeşit insanın karşımıza çıkmasına karşın sohbetin yalnızca bizim dilimizden anlayan bize saygı gösteren biri ile edilmesi işlemidir ki buda en önemli etkendir.

Sohbet ve de chat odalarına dair bir kaç yazımı siz değerli arkadaşlarımızla paylaşmak isterim umarım beğenirsiniz :  sohbet ederken sen miydin o yada ben sendeki ben miydim yaşamımızın en değerli anlarımıydı yoksa hayatta devamlı arka planda baktıklarımız mıydı ? Hayatta en değerli anlarımızda varmıydı acaba ben senle beni düşlerken sen her an bitirme kararı ile bitirme anı ile yaşismin ne yazık ki bitirdin bendeki seni hadi gaslın aydın.

Sohbetlerimiz vardı senle benle bahsettiğimiz sohbetlerimiz vardı hayatta dair planlarımız sohbetlerimiz vardı devamlı gülüştüğümüz fakat anlamış oldum ki tüm bunlar birer numaradan ibaretmiş yazık ettin senle bana hayatında mutluluklar dilerim sen ihmal ederken beni ben seni beklerken sen beni bende sensiz yaşarken ben hala umutla bakarken hata etmişim meğer ne makalek ki anladım artık bu ait sonu çoktan konulmuş gaslın aydın çıktım yaşamından artık meydan senin.

Söyleşi sırasında bir öteki husus ise tahammül etmek dir ki bunun içinde en önemli etken  bir adamın hayatında yaşayıp yaşayabileceği en kötü duygudur. Sizi yıpratır, içten içe kemirir, bağlarırıp çağırmalarınız, sinir krizleriniz o kadar ve o denli artar ve o denli şiddetlenir ki vakit geçtikçe siz bile kendinizden korkar hale gelirsiniz velhasıl söyleşi sırasında ve de söyleşi odalarında her ne olursa olsun tahammül göstermek ve de bazı şeylere sabır işaret etmek gerekir.

Fakat kimi zaman de öyle vakitler olur ki haklı olduğunu bile bile haksız olduğunu sırf “tahammülün” kalmadığı için kabullenirsin. Işte tüm bu vakitlerda hep şunu söylersin ; , ne yaparsan yap, olmuyor  ki hayatta kimi zaman dediğimiz vakitlerımız var, hem de çok.

Bezenlerimizle, keşkilerimizle, ahlarımızla, devasa dev gibi içimizde oturan egolarımızla ve hırslarımızla hükmetmeye çalışmış olduğumız esasında bizim yaşamımız, esasında bütün olan bitenlerden yalnızca bizler etkileniyoruz. Ama yinede mutlaka sohbet odalarının bizlere kattığı en önemli etken bize gösterdiği en büyük sınav ise bizi diğer insanlara karşı sabır ve de tahammül öğrenmek ve de sözlerimizi laf verdiklerimizi asla unutmamak lazımdır ki bununda en büyüğü sanalda olsa söz sözdür düşüncesindeyim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir