Eski mynet sohbet Odaları Mynet Mobil Chat

Eski mynet sohbet Odaları Mynet Mobil Chat

ozel     20-05-20     Alem sohbet, Chat, Sohbet     Eski mynet sohbet Odaları Mynet Mobil Chat     22 Defa Okundu

Mynet A.Ş 1998 yılında kurulmuştur.

Bu kuruluştan bir kısa süre ircd sohbet kanalınıda aktif hale getirmiştir. O dönemlerde pek fazla sohbet sitesi olmamamın avantajını kullanarak Türkiye’de bir çok kesimi mynet sohbet sitesi adı altında toplamayı başarmıştır. İnsanlar mynet chat sitesine girdiklerinde farklı il ve ilçelerden insanlarla tanışıp bir araya gelerek yeni dostluklar edindi. Mynet mobil chat o dönemde pek aktif değildi. Çünkü mobil telefonlar üzerine kurulan bir APK dosyası mevcut değildi. mIRC ve sohbet java aplet üzerinden giriş yapılabiliyordu. Belli bir süre geçtikten sonra bazı kurumsal firmalar bu sohbet sektörüne yoğun ilgi göstermeye başladı. Bunlardan örnek vermek gerekirse, e-kolay, superonline, kraltv vb bir çok kurumsal yönetim şirketleri. Zamanla irc sohbet popülerliğini kaybetmiş olsada halen aktif bir şekilde bir çok kesime hitap etmeye devam ediyor.

Sitemizin Alt Yapısı

Sitemizin alt yapısı bir ircd sunucusuna bağlıdır. Sizlerde kullanıcı adınızı varsa şifresinizi yazarak mynet sohbet odamıza giriş yapabilirsiniz. Sunucumuza giriş yaptığınız andan itibaren kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktasınız. Sizlere şimdiden hoş sohbetler ve iyi eğlenceler dileriz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

    eskiden mynet sohbet sitesine çok girerdik hala aktifmi bilmiyorum ama bu sohbet sitesine girdim bazı tanıdık insanları gördüm ve ortamları oldukça kaliteli olmuş bende artık takılırım eski mynet sohbet kullanıcıları bu sitede görebilirsiniz inşallah uzun soluklu takılacağım bir sohbet sitesi olur buradası artık

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

  • © 2019 - 2020 Tüm Hakları Saklıdır. sohbet - chat
  • error: Sağ Tık Error !!